جهت خرید هر یک از محصولات فروشگاه عضویت در سایت و تکمیل فرم مربوطه الزامی میباشد.

درصورتیکه به هر دلیلی در قسمت پشتیبانی آنلاین موفق به رفع مشکل پیش آمده نشدید از قسمت ارسال تیکت در پنل کاربری خود اقدام به توضیح مشکل نموده تا در اسرع وقت به موضوع موردنظر رسیدگی صورت گرفته و با شما تماس حاصل شود.

درصورت عدم ارسال کالای خریداری شده توسط کاربران، پس از گذشت ۴۸ ساعت برای استان تهران و ۷۲ ساعت برای سایر استانها، وجه پرداختی به حساب ایشان عودت خواهد شد (به استثنای موارد توافق شده).

پس از تایید نهایی و پرداخت فاکتور امکان تغییر یا بازگشت به فاکتور به جهت افزودن کالا وجود ندارد و درصورت نیاز به افزودن کالا باید اقدام به خرید مجدد شود.

شرکت هیچگونه تحویل کالا بصورت حضوری را نمی پذیرد و کالای خریداری شده باید به آدرس مشتری که در فاکتور درج شده ارسال گردد.

درصورت مشاهده هرگونه صدمه و پارگی در بسته بندی کالا از تحویل کالا خودداری نمایید. (مسئولیت عواقب پذیرش چنین کالاهایی بعهده مشتری خواهد بود)

در مورد پرداخت فاکتورهای مربوط به خدمات، دقت لازم در انتخاب نوع خدمات اجرایی را مبذول فرمایید. (بدیهی است درصورت پرداخت اشتباه در مورد خدمات اشتباه انتخاب شده، عودت وجه و تغییر فاکتور، مشمول طی شدن مراحل اداری و کارشناسی میباشد)